Opinie klientów

Współpraca z Dawidem zasługuje na 5 złotych gwiazdek. Bardzo szybkim czasie zakupiłam samochód dla mamy, który został dokładnie sprawdzony pod względem technicznym i lakierniczym. Dawid to profesjonalista, który dba o klienta. Dużym plusem jest komunikatywność, szybko odpowiada na wiadomości, stara się dopasować termin spotkania, nawet tego samego dnia. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z jego usług

Weronika Badura

Współpraca z Panem Dawidem była dla mnie przyjemnością. Udało się spotkać w dogodnym dla mnie terminie (jeszcze tego samego dnia). Pan Dawid poświęcił sporo czasu na oględziny, samochód został sprawdzony bardzo dokładnie, każdy szczegol został wyłapany. Polecam współpracę, cena jak najbardziej adekwatna do usługi.

Dominika Michalska

Witam serdecznie, z czystym sumieniem mogę polecić usługi DK Auto a konkretnie pomoc przy zakupie używanego samochodu. Dzięki rzetelnemu podejściu do obowiązków uniknąłem niepotrzebnych wydatków!!! Serdecznie polecam

Sebastian Hojbach

Dawid spełnił moje marzenie o pięknej, zadbanej Kii Picanto! Jest prawdziwym profesjonalistą z ogromna wiedzą w swojej dziedzinie. Mogłam na niego zawsze liczyć w całym procesie zakupu auta, wielokrotnie służył swoją pomocą w rzeczach, w których wcale nie musiał! Kupowałam samochód będąc za granicą, zobaczyłam go na sam koniec, a wszystko z samochodem było dokładnie tak, jak powiedział. Jest po prostu dobrym, uczciwym człowiekiem z ludzkim podejściem do spraw. Poleciłabym Dawida każdemu, kto chciałby zakupić porządny samochód i mieć pewność, ze nie zostanie oszukany.

Marta Piątkowska

Pan Dawid rzetelnie i bardzo dokładnie sprawdził samochód, który zleciłam do sprawdzenia. Dzięki jego wiedzy decyzja o zakupie była pozytywna. Polecam serdecznie!

Ada Gabel

Dziękuję za pomoc w zdalnym zakupie samochodu! Od początku do końca profesjonalne podejście, kompletny raport telefoniczny + ogrom zdjęć z oględzin pomogły mi w zrealizowaniu zakupu daleko od domu. Polecam usługi Autoscanning!

Michał Prząda

Naprawdę profesjonalne podejście do sprawdzenia auta. Auto zostało bardzo dokładnie sprawdzone. Na bieżąco z oględzin dostawałem filmy i odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Świetny kontakt z Panem Dawidem, potrafi rozmawiać z klientem. Auto, które sprawdził zostało przeze mnie zakupione i wszystko co o nim mi powiedział się sprawdziło. Naprawdę polecam usługi Pana Dawida💪

Paweł J.

Jestem bardzo zadowolony, fachowa pomoc od A do Z łącznie z negocjacją ceny jak i ubezpieczeniem auta. Polecam z czystym sumieniem.

Krzysztof Cichoń

Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez pana Dawida. Jego zaangażowanie w powierzone zadanie jest nieocenione. Dzięki jego wnikliwemu sprawdzeniu auta, oraz umiejętnościach negocjacyjnych stałam się szczęśliwą posiadaczką auta w przyzwoitej cenie, oraz z podstawowym serwisem na miejscu. Polecam!

Juliette

Pełen profesjonalizm ! Auto konkretnie sprawdzone przed kupnem dzięki czemu wiedziałem co biorę. Przy następnym aucie też na pewno skorzystam.

Dawid Olechowski

Chcieliśmy podziękować Panu za pomoc przy zakupie chrysler 200 s Tychy .Co do oceny Pana to podejście do klienta, zaangażowanie .sprawdzanie szczegółowo każdego detalu 100% profesjonalizmu .Dzięki Pańskiemu doświadczeniu wynegocjowaliśmy kilka tysięcy złotych rabatu przy zakupie samochodu .Polecamy Tego Pana jak i jego firmę do zakupu każdego samochodu .Dziękujemy .Rafał i Agnieszka .

Agnieszka Fuchs

W pełni zasłużone 5 gwiazdek, raport mega profesjonalny i szczegółowy. Samochód został sprawdzony kompleksowo i dogłębnie. Dzięki sprawdzeniu auta oszczędziłem bardzo dużo czasu i pieniędzy. Serdecznie polecam!

Maciek Bońkowski